۸۸۹۱٧٤٤۹
سبد خرید
ورود اعضا
 
خانه
تلگرام
کارشناسی ارشد
دکتری
روانشناسی و مشاوره و علوم تربیتی
کارگاه ها
راه موفقیت در کنکور
کتابخانه الکترونیک
دانلود کارنامه
خانه روانشناسی

منابع کارشناسی ارشد 98 روانشناسی و مشاوره

  97/09/12

 

معرفی دپارتمان تخصصی روانشناسی  و مشاوره  مؤسسه ابن یمین

 

قبولی در رشته های روانشناسی و مشاوره جز با تلاش و برنامه ریزی صحیح، میسر نیــــــــــست..!

 

پس از قطعی شدن ادغام کنکور دانشگاه های سراسری و آزاد در سال 95 و عملی شدن این تغییر ، ظرفیت پذیرش بیساری از دانشگاه ها بخصوص در رشته های روانشناسی و مشاوره کاهش چشمگیری داشته و قبولی در این رشته های جذاب و پرطرفدار سخت تر از گذشته شده است.

 

از این رو موسسه آموزش عالی آزاد ابن یمین یکی از تخصصی ترین موسسات آموزش عالی کشور، با بهره گیری از مجرب ترین اساتید در رشته های روانشناسی و مشاوره و تیم تخصصی مشاوره تحصیلی و انگیزشی این موسسه متشکل از رتبه های برتر کنکور روانشناسی و مشاوره سالهای گذشته، قصد دارند که این مسیر را برای شما سهل تر کنند و توسط کارگاه های آموزشی، همایش های رایگان هدایت تحصیلی، آزمون های آزمایشی هماهنگ کشوری، بسته های آموزشی، کارگاه های تقویت سطح حافظه، کلاس های آمادگی کنکور حضوری و غیر حضوری (آنلاین) و ... مفتخریم که طی 13 سال تجربه تخصصی در این زمینه و آمار بالای قبولی های کنکور هر سال، می توانیم با اطمینان نوید موفقیت این راه را بدهیم.

 

خدمات موسسه ابن یمین :

 

ü                  برگزاری کلاس های شرح درس به صورت انحصاری و تخصصی ( در دو دوره تابستان و پاییز )

 

ü                  برگزاری کلاسهای نکته و تست به صورت موضوعی و با کلمات کلیدی

 

ü                  برگزاری آزمونهای آزمایشی به صورت هفتگی

 

ü                  بسته های آموزشی جامع و کتابهای خلاصه شده

 

ü                  برگزاری کارگاه های تخصصی روانشناسی و مشاوره

 

ü                  تیم مشاوره تحصیلی، روانشناختی (انگیزشی) مجرب متشکل از رتبه های برتر

 

معرفی آزمون­های آمادگی کارشناسی ارشد روانشناسی و مشاوره مؤسسه ابن یمین:

 

یکی از نیازهای اصلی داوطلبان کارشناسی ارشد مجموعه روانشناسی و مشاوره در مسیر کنکور، آزمون‌های آزمایشی است که در عین دارا بودن مناسب ترین و نزدیک ترین سوالات به کنکور، بالاترین جامعه آماری را نیز داشته باشد.

 

دپارتمان تخصصی روانشناسی و مشاوره مؤسسه ابن یمین، با در نظر داشتن نیازهای دانشجویان، توانسته است با استفاده از کادر اساتید خود برای طراحی سوال، و از طرف دیگر با استفاده از جامعه‌ی آماری شرکت کنندگان در کلاس‌ها، و همچنین تجربیات قبلی برگزاری آزمون، معتبرترین آزمونهای آزمایشی را در کنار مناسبترین سوالات داشته باشد. ما ویژگی های زیر را برای چندین مرحله آزمون آمادگی کارشناسی ارشد روانشناسی و مشاوره موسسه ابن یمین بر می شمریم:

 

·                     طراحی آزمون، مشاوره و هدایت تحصیلی به روش دپارتمان روانشناسی و مشاوره

 

·                     طراحی سوالات آزمون توسط اساتید تخصصی دپارتمان روانشناسی و مشاوره

 

        (دکتر سورانی، دکتر فرهمند، دکتر سیفی، دکتر دریاافزون ، دکتر منوچهری ، دکتر رحیمی ، دکتر شعبانی ، دکتر طباطبائی و ...)

 

·                     برگزاری آزمون همزمان با تهران در نمایندگی شهرستان، و به صورت حضوری و آنلاین در تمام کشور

 

·                     رفع اشکال بعد از جلسه هر آزمون توسط اساتید تخصصی دپارتمان روانشناسی و مشاوره

 

·                     برخورداری از خدمات مشاوره تخصصی، توسط مشاورین تخصصی کنکور سال‌های گذشته

 

·                     سریع ترین و با کیفیت ترین تطبیق با تغییرات اعمال شده در کنکور ارشد روانشناسی و مشاوره

 

 

 

ü     بالاترین جامعه ی آماری

 

ü     تخمین رتبه کارشناسی ارشد 98

 

ü     مشاوره و پشتیبانی تحصیلی

 

ü     شبیه سازی آزمون و آشنایی با شرایط فیزیکی آزمون

 

ü     کاهش اضطراب ، بررسی مشکلات ، افزایش اعتماد به نفس و ...

 

معرفی رشته­­های روان­شناسی و مشاوره

 

مجموعه روان­شناسی  (کد1133)

 

(بالینی، عمومی، روان­سنجی، صنعتی و سازمانی، بالینی کودک و نوجوان ومثبت گراو آموزش کودکان استثنایی و تربیتی)

 

مجموعه روان­شناسی یکی از رشته­های گروه علوم انسانی است، که کلیه فارغ التحصیلان دوره­های کارشناسی بدون توجه به نوع مدرک تحصیلی­شان می­توانند در آزمون ورودی کارشناسی ارشد روان­شناسی شرکت نمایند. مجموعه روان­شناسی ویژگی­های خاصی دارد که آن را به نحوی از سایر رشته­ها متمایز می­سازد. از جمله اینکه این رشته جذابیت خاصی دارد چرا که به عنوان یک علم کاربردی در خدمت زندگی بهتر قرار دارد. روان­شناسی درباره شما، دیگران، رفتارها، عملکرد ذهن و آنچه که به آسانی قابل مطالعه نیست سخن می­گوید. گرچه با وجود جذابیت این رشته در عین حال باید توجه داشت که دستیابی به این موارد کار چندان آسانی نیست.

 

از طرفی تعلق این رشته به دو مجموعه­ی کلی علوم انسانی و علوم پایه از دیگر ویژگی­های منحصر به فرد آن است. از آنجایی که رشته روان­شناسی از سویی به مطالعه سخت­افزار (دستگاه عصبی و غدد) و از سویی دیگر با مطالعه نرم­افزار (رفتار، واکنش، عملکرد، تفکر و ...) در ارتباط است عده­ای آن را متعلق به مجموعه انسانی و عده­ای متعلق به مجموعه علوم پایه و پزشکی می­دانند، همانطور که آزمون این رشته نیز، هم توسط وزارت علوم هم توسط وزارت بهداشت برگزار می­گردد.

 

به طور کلی روان­شناسی یعنی شناخت روان و ذهن افراد که ما از طریق مشاهده رفتار و جلوه­های آن به بررسی ذهن و ساختار آن می­پردازیم.

 

 • رشته روان­شناسی بالینی:

 

 پر طرفدارترین گرایش این مجموعه است. روان­شناسی بالینی با ارزیابی، تشخیص و درمان اختلالات از اختلالات بالینی شدید تا مشکلات جزئی فردی که به نحوی عملکرد فرد را در زندگی با مشکل مواجه کرده است، سروکار دارد. کارشناس ارشد روان­شناسی بالینی می­تواند به عنوان روان­شناس بالینی در بیمارستان­های روانی، کلینیک­های روان­شناسی، مراکز مشاوره و راهنمایی، سازمان بهزیستی و ادارات مربوطه به صورت فردی یا گروهی مشغول گردد. امکان ادامه تحصیل در این گرایش در مقطع دکترا در دانشگاه شهید بهشتی و شاهد وجود دارد.

 

 • رشته روان­شناسی عمومی:

 

 دیگر گرایش این مجموعه است که به نسبت به گرایش­های دیگر ظرفیت پذیرش بالاتری را نیز به خود اختصاص داده است. روان­شناسی عمومی با مسائلی چون رفتار، رشد، هوش، یادگیری، حافظه، انگیزه، هیجان، بهنجاری و ناهنجاری و رفتارهای اجتماعی سروکار دارد. کارشناس ارشد روان­شناسی عمومی می­تواند به کار درمان مشکلات خانوادگی، بین فردی، فردی، تحصیلی، شغلی، زناشوئی و پژوهش­های روان­شناختی، خدمات روان­شناسی در مراکز بهزیستی و بهداشت روانی بپردازد. در دانشگاه­های تربیت مدرس، علامه طباطبائی، الزهرا، شهید چمران اهواز، شیراز، علوم تحقیقات و شهید بهشتی امکان ادامه تحصیل در مقطع دکترا برای این گرایش محیا می­باشد.

 

 • رشته روان­سنجی:

 

 گرایش سوم مجموعه روان­شناسی است که کم­ترین تعداد داوطلب و در عین حال کمترین تعداد پذیرش را دارا است. روان­سنجی عمدتاً با آمار، شیوه­های سنجش در آموزش و پرورش و یادگیری، ارزیابی روان­شناختی از طریق آزمون­های روانی و شیوه­های گزینش در ارتباط است. کارشناس ارشد روان­سنجی می­تواند به کار اجرای آزمون­های روانی _ تشخیصی، سنجش هوش، ویژگی­های شخصیتی، آسیب­های مغزی، عقب ماندگی­های ذهنی، ارزیابی در آموزش و پرورش، سازمان سنجش و داده­پردازی مشغول گردد. یا به همراه یک تیم درمان در کلینیک­های روان­شناختی مشغول به کار گردد. گرایش روان­سنجی در حال حاضر در ایران دکترا دارد ولی اساتید دارای تخصص این گرایش در ایران بسیار محدودند.

 

 • روان‌شناسی اسلامی (مثبت گرا ):

 

رشته روانشناسی اسلامی ، مفاهیم و مسائل روانشناسی مثبت گرا را در دو قلمرو علم و دین بررسی می کند. این رشته از تلفیق دو دیدگاه کلاسیک و اسلامی پدید آمده است. در بخش کلاسیک دیدگاه های دانش روانشناسی به صورت مستقل بررسی می شود.  از این رو رشته روانشناسی اسلامی مثبت گرا به عنوان یک رشته مستقل طراحی شده است.

 

در بخش بررسی های اسلامی نیز روش اکتشافی و تحلیل محتوا به کشف و پردازش دیدگاه خاص دین می پردازد و بررسی و درمان مشکلات مراجعان از تلفیق این 2 رویکرد خواهد بود.

 

 • رشته روان­شناسی صنعتی و سازمانی:

 

 روان­شناسی صنعتی و سازمانی پلی است بین روان­شناسی محض و مهندسی انسانی. این رشته عمدتاً با علل، معلول­های رفتاری، تأثیرات متقابل فرد و محیط کار و اثرگذاری محیط - فرد بر روی هم بحث می­کند. گرچه ظرفیت پذیرش در این رشته بسیار محدود است ولی امروزه بسیاری از کارخانجات ضرورت آن را حس کرده­اند و در صدد بهره­گیری از روان­شناسان صنعتی در بهبود شرایط کاری خود هستند.

 

 • رشته روان­شناسی بالینی کودک و نوجوان:

 

این گرایش همگام با روان­شناسی بالینی است با این تفاوت که با اختلالات دوران کودکی و نوجوانی سروکار دارد.

 

 • رشته روان­شناسی کودکان استثنایی :

 

شاخه‌ای از دانش روان­شناسی است که به تعریف کلیه مسایل مربوط به کودکان استثنایی از گستره کودکان تیزهوش تا کودکان عقب­مانده ذهنی، کودکان نابینا و کم بینا، کودکان ناشنوا و کم شنوا، کودکان دارای ناتوانی‌های تکلمی و کودکان دارای ناتوانی‌های حرکتی و ذهنی و تمامی امور و تعاریف مربوط به پیشگیری و شناخت و آموزش این کودکان می‌پردازد.

 

 • رشته روان­شناسی تربیتی:

 

یکی از مهم­ترین رشته­هایی است که به بحث و بررسی پیشرفت­های درسی و نارسایی­های تحصیلی یاد گیرندگان می­پردازد و هدف آن کمک به دست اندرکاران تربیت در برخورد درست با مسائل آموزشی و تربیتی است.

 

روان­شناسی تربیتی نقش کارسازی در شناخت شاگردان، تربیت معلمان و طرح و اجرای برنامه‌های آموزشی و پرورشی به عهده دارد. تدوین و طرح­ریزی محتوای درسی سال­های مختلف تحصیلی بر پایه اصول و کشفیات روان­شناسی تربیتی، آشناسازی معلمان با شیوه‌های تدریس نوین که حاصل پژوهش­های روان­شناسی تربیتی است و کاربست دیگر یافته‌های تربیتی در شرایط آموزشگاهی به بهبود عملکرد یادگیرندگان و در نتیجه رسیدن به اهداف جزئی و کلی تربیتی در سطح فردی و جامعه خواهد شد.

 

مجموعه مشاوره (کد 1143)

 

 (مشاوره مدرسه‌، شغلی، خانواده‌، توانبخشی)

 

 • رشته مشاوره:

 

یکی از رشته‌های گروه علوم انسانی است که جنبه‌ کاربردی دارد و دروس آن بیشتر در زمینه رشد، ابعاد مختلف شخصیت آدمی و پیشگیری از مشکلات و اختلالات بخصوص مشکلات دانش‌آموزان و نوجوانان می‌باشد. کارشناس مشاوره عمدتاً به یاری خود فرد، مشکل او را حل می‌کند. به عبارت دیگر به مراجعه کننده کمک می‌کند تا تفکر، احساسات، اندیشه و یا تصمیم‌گیری خود را تغییر داده تا در نهایت بتواند نوع رابطه خود را با دنیای اطرافش تغییر دهد، اما یک مددکار با تأثیر بر روی دنیای بیرون فرد، مشکل مراجعه کننده را حل می‌کند. برای مثال به یاری خانواده، محیط کار و یا نهادهای مختلف موجود در کشور، مشکلات خانوادگی، اقتصادی و یا کاری مراجعه کننده را حل می‌کند.

 

دانشجو این رشته نیازمند کسب توانمندی­های آشنایی با روان‌شناسی تعلیم و تربیت، آگاه بودن از مسائل اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و مذهبی است تا بتواند مراجعه­کنندگان خود را که از اقشار مختلف جامعه و دارای مشکلات متنوعی هستند به­خوبی راهنمایی کند و باید در درس­های ریاضی خصوصاً آمار و زبان انگلیسی قوی باشد. خوب گوش­دادن و خوب سخن گفتن دو ویژگی مهم و ضروری برای دانشجوی رشته مشاوره است چون یک مشاور باید بتواند با صبر و بردباری و آرامش درونی خود فضای مناسبی برای مراجعه کننده ایجاد کند و به او اجازه دهد که خود را تخلیه کرده و دغدغه‌های ذهنی خویش را بیان کند و سپس با کلامی گویا و فصیح او را راهنمایی نماید. دانشجو مشاوره از یک سو باید شخصیتی متعادل داشته باشد تا بتواند بر دیگران تأثیر گذاشته و به درستی آن­ها را راهنمایی کند و از سوی دیگر اهل تحقیق و پژوهش باشد تا علل مشکلات و بحران‌های موجود در جامعه را ریشه‌یابی کند. مشاوره در اصل یعنی پیشگیری و اینکه به افراد آموزش داده شود که چه کنند تا دچار بحران‌های روحی نگردند و راه پیشرفت و تکامل را راحت تر و سریع تر طی نمایند.

 

روان­شناسی یک علم تحقیقاتی است اما مشاوره بیشتر جنبه کاربردی دارد که از تحقیقات و داده‌های روان­شناسی برای حل مشکلات مردم یاری می‌گیرد. همچنین موضوع روان­شناسی (روان­شناسی بالینی) افرادی است که دچار اختلالات روحی و روانی شده‌اند، یعنی در این علم بیماران روحی و روانی مورد مطالعه قرار می‌گیرند اما در مشاوره سخن از مردم عادی است که با بحران‌های روحی روبرو هستند.

 

 • رشته مشاوره مدرسه­:

 

 مشاوره مدرسه­ای (تحصیلی )به دانش آموز در انتخاب رشته­ی تحصیلی، مواد درسی، یا حل مشکلات تحصیلی کمک می­کند. و برخی از اهداف این رشته راهنمایی دانش آموزان در امر آموزش و کسب عادت­های صحیح در مطالعه، کمک به دانش آموزان در ارزیابی صحیح علایق، استعداد­ها و توانایی­های خود به منظور طرح­ریزی­های تحصیلی، کشف علل مشکلات تحصیلی دانش آموزان و کمک به آنان در رفع آن­ها، کمک به معلمان در انطباق­دادن روش­های تدریس خود با نیازمندی­ها و استعدادهای فردی دانش آموزان و .... می­باشد.

 

·         رشته مشاوره شغلی:

 

مشاوره و راهنمايي شغلي جرياني پيوسته و مداوم است كه نگاهي آينده‌گرا داشته و با طرح‌ريزي، آمادگي و سازش فرد با شغل انتخابي، سروكار دارد. در واقع فراگردي دو سويه است كه از يك سو بر تمام جنبه‌هاي شخصيت و شناسايي كامل فرد تأكيد دارد، و از سوي ديگر بر اطلاعات حداكثري از مشاغل، فرصت‌هاي شغلي موجود و ساير امكانات شغلي و استخدامي نظر دارد. نهايتاً به فرد اين امكان را مي‌دهد كه پس از آگاهي از رغبت‌ها و استعدادهاي فردي و بررسي فرصت‌هاي شغلي موجود آگاهانه انتخاب شغل نمايد. در واقع «راهنمايي شغلي» مصاحبه‌ي اوليه‌اي است كه با توان‌سنجي و شخصيت‌شناسي از مراجع و انطباق با شرايط حاكم بر فرصت‌هاي شغلي موجود، فرد را در انتخاب شغل صحيح و متناسب راهنمايي مي‌كند. «مشاوره‌ي شغلي» فراگير و پيوسته است و نقش اساسي آن پس از راهنمايي‌ اوليه و انتخاب شغل توسط فرد آغاز مي‌شود.

 

 • رشته مشاوره خانواده­ای:

 

 هدف این رشته بینش و بصیرت دادن به مراجع یا مراجعان است تا مشکل خود را با آگاهی بررسی کنند و درباره­ی آن به تصمیم­گیری بپردازند. و به مسائلی مانند: عدم هماهنگی خصوصیات اخلاق، دخالت خویشاوندان در زندگی داخلی، نداشتن مسکن مستقل، مشکلات زناشویی و عدم هماهنگی در پرورش فرزندان می­پردازد.

 

·         رشته مشاوره توان­بخشی:

 

 مشاوره توان ­بخشی ویژه معلولین جسمی مانند نابینایان، ناشنوایان، افراد فلج و غیره است. مشاوره در جهت درمان، تربیت، ایجاد اعتماد به نفس در معلولین، بهره­گیری هر چه بیشتر آن­ها از نیروها و استعدادهای بالقوه خودشان است. در برخی از مؤسسات تا حدودی مشاوره با معلولین ذهنی و بیماران روانی سر وکار دارد.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد

 

 روانشناسی و مشاوره

 

·         زبان تخصصی

 

1.        کنکور سراسری و آزاد :

 

2.        Essential to psychology

 

3.        لیندا لیل

 

4.        زبان تخصصی منصور کوشا

 

5.        خلاصه‌های هیلگارد از کتاب متن اصلی هیلگارد - زمینه‌ی روانشناسی

 

6.        متون تخصصی روانشناسی-یحیی سید محمدی

 

7.        برای زبان عمومی کتاب 504 واژه

 

8.متون تخصصی روانشناسی-کیانوش هاشمیان.

 

·         علم النفس

 

1.        علم‌النفس از دیدگاه دانشمندان اسلامی - دکتر احدی و بنی جمالی، انتشارات دانشگاه علامه طباطبایی

 

2.        روانشناسی شخصیت از دیدگاه اسلامی - علی اصغر احمدی - انتشارات امیرکبیر

 

3.        علم النفس - ناصر صبحی قراملکی - انتشارات سنجش

 

4.        علم‌النفس - دکتر احمد هاشمیان - انتشارات دانشگاه پیام نور

 

5.        علم النفس عثمان نجاتی ترجمه دکتر بهشتی

 

6.        علم النفس از دیدگاه دانشمندان اسلامی دکتر محمد باقر کجباف

 

7.      کتاب کمک آموزشی موسسه ابن یمین

 

·         آمار و روش تحقیق

 

1.        احتمالات و آمار کاربردی - دکتر دلاور - انتشارات رشد

 

2.        مبانی نظری و عملی پژوهش - دکتر دلاور - انتشارات رشد

 

3.        روش تحقیق در روان‌شناسی و علوم تربیتی دکتر دلاور - نشر ویرایش

 

4.        روش تحقیق در علوم رفتاری - دکتر سرمد، بازرگان و حجازی - انتشارات آگاه

 

5.        منبع تکمیلی آمار توصیفی و استنباطی - دکتر هومن - نشر پارسا

 

6.        روش تحقیق در علوم رفتاری-رمضان حسن زاده انتشارات ساوالان

 

7.        روش‌های آماری در علوم رفتاری - دکتر حسن پاشا شریفی و دکتر جعفر نجفی زند - انتشارات سخن

 

8.        روش‌های تحقیق در علوم رفتاری - دکتر حسن پاشا شریفی و نسترن شریفی - انتشارات سخن

 

      9.کتاب کمک آموزشی موسسه ابن یمین

 

·         روانشناسی مرضی (آسیب شناسی )و کودکان استثنائی

 

1.        روانشناسی مرضی - تحولی - دکتر دادستان - جلد 1 و 2 و 3 - انتشارات سمت

 

2.        روانشناسی نابهنجاری - روزنهان و سلیگمن - ترجمه سید محمدی - جلد 1 و 2 - انتشارات ساوالان و ارسباران

 

3.        روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی. دکتر سیف نراقی و نادری - انتشارات ارسباران

 

4.        بهداشت روانی و عقب‌ماندگی ذهنی - دکتر احدی و بنی جمالی - نشرنی

 

5.        آسیب‌شناسی روانی - دکتر آزاد - جلد 1 و 2

 

6.        آسیب‌شناسی روانی DSM5 ترجمه یحیی سید محمدی

 

7.        آسیب‌شناسی روانی DSM5 ترجمه حمزه گنجی

 

8.        روانشناسی کودکان استثنایی - میلانی فر

 

9.        بهداشت روانی و عقب ماندگی ذهنی - دکتر احدی و بنی جمالی - نشرنی

 

10.     خلاصه روانپزشکی کاپلان (3 جلد) - انتشارات شهرآب یا ارجمند

 

11.     روانشناسی مرضی - ساراسون - ترجمه‌ی دکتر بهمن نجاریان - جلد 1و 2

 

12.     نظریه‌های مشاوره و روان درمانی - دکتر شفیع‌آبادی - مرکز نشر دانشگاهی

 

13.     نظریه‌های روان درمانی - پروچاسکا - ترجمه سید محمدی - انتشارات رشد

 

14.     روانشناسی مرضی - ریچاردپی. هالجین، ویتبورن - ترجمه سید محمدی - نشر روان

 

15.     کتاب کمک آموزشی موسسه ابن یمین

 

·         روانشناسی رشد

 

1.        روا‌نشناسی ژنتیک - دکتر منصور - انتشارات سمت

 

 1. نظریه های رشد -  مفاهیم و کاربردها ویلیام کرین

 

3.        روانشناسی رشد - برک - ترجمه ی سید محمدی - جلد 1 و 2 - نشر ارسباران

 

4.        روانشناسی رشد - دکتر سوسن سیف. دکتر جمیله کدیور و همکاران (جمعی از مولفان) - انتشارات سمت

 

5.        روانشناسی رشد نوجوانی و جوانی - دکتر احدی و نیکچهر محسنی

 

6.        پیشگامان روانشناسی رشد - دکتر فربد فدایی

 

7.        روانشناسی رشد - زندن - ترجمه دکتر گنجی - انتشارات بعثت

 

8.        روانشناسی رشد نوجوانی و جوانی - دکتر احدی و جمهری - انتشارات ققنوس

 

9.        روانشناسی رشد - دکتر فرهنگی- انتشارات پوران پژوهش

 

10. کتاب کمک آموزشی موسسه ابن یمین

 

·         روانشناسی تربیتی

 

1.        روانشناسی تربیتی دکتر علی اکبر سیف

 

2.        روانشناسی تربیتی دکتر خدیجه کدیور

 

3.      کتاب کمک آموزشی موسسه ابن یمین

 

·         روانسنجی ( سنجش و اندازه‌گیری )

 

1.        روش‌های اندازه‌گیری و ارزشیابی آموزشی - دکتر سیف - انتشارات دوران

 

2.        اصول روانسنجی و روان‌آزمایی - دکتر شریفی - انتشارات رشد

 

3.        سنجش و ارزشیابی و انذازه گیری در علوم تربیتی و روانشناسی دکتر عزت ا..... نادری و مریم سیف نراقی

 

·         روانشناسی بالینی

 

1.        خلاصه روانپزشکی کاپلان (3 جلد) - انتشارات شهرآب یا ارجمند

 

2.        روانشناسی بالینی -  فیرس - ترجمه‌ی مهرداد فیروزبخت - انتشارات رشد

 

3.        روانشناسی بالینی - دکتر شاملو

 

4.        روانشناسی بالینی - حمید پورشریفی - انتشارات سنجش

 

5.        نظریه‌های مشاوره و روان‌درمانی - دکتر شفیع‌آبادی

 

6.      کتاب کمک آموزشی موسسه ابن یمین

 

·         روانشناسی عمومی

 

1.        زمینه‌‌ی روانشناسی - سانتراک - انتشارات رسا

 

2.        زمینه‌ی روانشناسی - اتکینسون، اتکینسون و هیلگارد - جلد 1 و 2 - انشارات رشد

 

3.        زمینه‌ی روانشناسی - دکتر محمد پارسا

 

4.        روانشناسی عمومی - دکتر حمزه گنجی

 

5.      کتاب کمک آموزشی موسسه ابن یمین

 

·         آزمون‌های هوش و استعداد (کاربرد آزمونها)

 

1.        آزمون‌های روانی - دکتر کرمی

 

2.        آزمون‌های روانی - دکتر بهرامی - انتشارات دانشگاه علامه طباطبایی

 

3.        آزمون‌های فرافکن - دکتر بهرامی

 

4.        راهنمای سنجش روانی مارنات. جلد 1 و 2 - ترجمه ی دکتر شریفی- انتشارات رشد

 

5.        نظریه‌های هوش و شخصیت - دکتر شریفی

 

6.        اصول روانسنجی و روان‌آزمایی - دکتر شریفی - انتشارات رشد

 

7.        آزمون‌های روانی - دکتر گنجی

 

8.      کتاب کمک آموزشی موسسه ابن یمین

 

·         روانشناسی فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان

 

1.        انگیزش و هیجان - دکتر خداپناهی - انتشارات سمت

 

2.        روانشناسی فیزیولوژیک - دکتر خداپناهی - انتشارات سمت

 

3.        فیزیولوژی اعصاب و غدد - دکتر روحانی - انتشارات سمت

 

منبع تکمیلی :

 

4.        روانشناسی فیزیولوژیک - انتشارات سنجش

 

5.        انگیزش و هیجان - جان مارشال ریو - ترجمه‌ی سید محمدی - نشر ویرایش

 

6.        مبانی روانشناسی فیزیولوژیک - کارلسون - ترجمه‌ی مهرداد پژهان - نشر غزل

 

7.      کتاب کمک آموزشی موسسه ابن یمین

 

 • روش ها و فنون مشاوره :

 

1.        روش ها و فنون مشاوره شفیع آبادی انتشارات ترمه

 

2.       مهارت های فرد مشاوره گلدارد مترجم سیمین حسینیان نشر کمال

 

      3.کتاب کمک آموزشی موسسه ابن یمین

 

 • مبانی مشاوره و راهنمایی :

 

1.        مقدمات راهنمایی و مشاوره شفیع آبادی پیام نور

 

2.        مشاوره شغلی و نظریه های انتخاب شغل شفیع آبادی رشد

 

3.        مشاوره تحصیلی و شغلی شفیع آبادی سمت

 

4.        مقدمه ای بر روان درمانی و مشاوره احمد احمدی انتشارات دانشگاه اصفهان

 

5.        اصول و مبانی مشاوره و راهنمایی احمد احمدی سمت

 

6.        مشاوره گروهی : عبدالله شفیع آبادی

 

     7.کتاب کمک آموزشی موسسه ابن یمین

 

 • نظریه های مشاوره و روان درمانی :

 

1.        نظریه های مشاوره و روان درمانی شفیع آبادی

 

2.        نظریه های مشاوره و روان درمانی شارف مهرداد فیروزبخت

 

3.        دیدگاه های مشاوره لوئیس شیلینگ آرین

 

4.        نظریه های مشاوره و روان درمانی کوری ترجمه یحیی سید محمدی

 

5.        نظریه روان درمانی : پورچاسکا : یحیی سیدمحمدی

 

6.      کتاب کمک آموزشی موسسه ابن یمین

 

·         روا‌شناسی شخصیت:

 

1.        نظریه‌های شخصیت - شولتز - ترجمه‌ی سید محمدی - نشر ویرایش

 

2.        نظریه‌های شخصیت - دکتر سیاسی - انتشارات دانشگاه تهران

 

3.        نظریه‌های شخصیت- فیست

 

4.        کتاب کمک  آموزشی موسسه ابن یمین

 

 

 

1133- ضرایب مجموعه روانشناسی

 

عناوین دروس امتحانی : 1- زبان تخصص  2 -  علم النفس  3- آمار و روش تحقیق 4- روان شناسی مرضی و کودکان استثنایی 5- رشد 6- روان شناسی بالینی

7- روان شناسی عمومی 8- روان سنجی 9- آزمونهای شناختی هوش و استعداد  10 -  روان شناسی فیزیولوژیک انگیزش و هیجان 11- روان شناسی صنعتی و سازمانی 12-  روان شناسی اجتماعی 13-رفتار سازمانی 14- روان شناسی امور استخدامی 15- بالندگی سازمانی 16- روان شناسی تربیتی 17- آموزش و پرورش کودکان استثنایی

رشته

گرایش

کد ضریب

ضرایب دروس امتحانی به ترتیب دروس (از راست به چپ)

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

1)روان شناسی عمومی

-

1

2

1

1

2

2

0

2

0

0

1

0

0

0

0

0

0

0

2)روان شناسی بالینی

-

2

2

1

1

2

2

3

0

0

0

1

0

0

0

0

0

0

0

3)روان سنجی

-

3

2

0

2

1

2

0

1

2

2

0

0

0

0

0

0

0

0

4) صنعتی و سازمانی

-

4

2

0

2

0

0

0

0

0

0

0

2

2

3

3

3

0

0

5) بالینی کودک و نوجوان

-

2

2

1

1

2

2

3

0

0

0

1

0

0

0

0

0

0

0

6) روان شناسی اسلامی

 مثبت گرا

1

2

1

1

2

2

0

2

0

0

1

0

0

0

0

0

0

0

7) کودکان استثنایی

-

5

2

0

2

3

2

0

2

2

0

0

0

0

0

0

0

2

3

8) روان شناسی تربیتی

-

6

2

0

2

0

2

0

2

0

0

0

0

0

0

0

0

3

0

 

 

 

 

 

1143- ضرایب مشاوره

 

عناوین دروس امتحانی : 1- زبان عمومی و تخصصی 2- آمار و روش تحقیق 3- مبانی مشاوره وراهنمایی 4- روش ها و فنون راهنمایی در مشاوره 5- نظریه های مشاوره و روان درمانی 6- کاربرد آزمون های روانی در مشاوره 7-روان شناسی شخصیت

رشته

گرایش

کد

ضریب

ضرایب دروس امتحانی به ترتیب دروس (ازراست به چپ)

1

2

3

4

5

6

7

 

مشاوره

1) مشاور مدرسه

1

3

2

2

3

3

2

2

2) مشاور شغلی

1

3

2

2

3

3

2

2

3) مشاور خانواده

1

3

2

2

3

3

2

2

4) مشاور توانبخشی

1

3

2

2

3

3

2

2

 

 

 

بیشترین آمار قبولی کارشناسی ارشد روانشناسی ، مشاوره و علوم تربیتی سال 96

 

1- مریم وحید منش / دانشگاه تهران / روانشناسی بالینی

26- مستوره کرمی /سراسری  اردبیل / روانشناسی بالینی

2- سارا شاه میر / دانشگاه تهران / مشاوره

27- زهرا خدایی/سراسری   قزوین/ روانشناسی عمومی

3- سجاد قلی نیا/ دانشگاه تهران / روانشناسی بالینی

28- مهدی پرداختی/سراسری  قزوین/ روانشناسی عمومی

4- سمانه جهان آرا/ دانشگاه تهران/علوم تربیتی

29- ریحانه شریفی/سراسری تبریز/روانشناسی بالینی

5- ریحانه باغبانی شمیرانی / شهید بهشتی / مشاوره

30- عاطفه نصرالهی/سراسری  گیلان/ روانشناسی عمومی

6- سپیده عابدی / شهید بهشتی / روانشناسی عمومی

31- فاطمه میر محمدی/علوم بهزیستی/ کودکان استثنایی

7- علیرضا مطلبی/ شهید بهشتی/ روانشناسی بالینی

32- فاطمه تقی زاده / شبانه دانشگاه تهران / مشاوره

8- مریم اعظمی / علامه طباطبایی / مشاوره

33- الهه حیدری/شبانه بهشتی/ کودکان استثنایی

9- افشینه شیخ الاسلامی / علامه / مشاوره

34- میلاد تکسیبی/ شبانه اردبیل / روانشناسی بالینی

10- حمیده سروری/ علامه / روانشناسی تربیتی

35- حسین سلطانی/شبانه محقق اردبیلی/روانشناسی عمومی

11- سعید رضوانی نژاد / علامه طباطبایی / روانشناسی عمومی

36- فرزانه مردانی/ شبانه اردبیل/ مشاوره

12- سرخی / علامه / کودکان استثنایی

37- سمیرا ترکمان / شبانه سمنان / علوم تربیتی

13- حسام سرواحد/ علامه / مشاوره

38- فاطمه عطایی/ خوارزمی / روانشناسی تربیتی

14- مژگان قنبر حیدری/علامه/مشاوره

39- ثریا خان لری/ خوارزمی/ روانشناسی عمومی

15- مهشاد قاسمی/ علامه/ روانشناسی بالینی

40- یاسمن مرسی/ خوارزمی/ روانشناسی بالینی

16- فاطمه دهقان/ الزهرا / روانشناسی عمومی

41- دیانا عروجی / علم و فرهنگ / مشاوره

17- بنفشه زارعی / دانشگاه الزهرا / روانشناسی تربیتی

42- زهره تشکری / علم و فرهنگ / روانشناسی بالینی

18- مریم بخشوده / دانشگاه الزهرا / روانشناسی تربیتی

43- یگانه فرحزادی / علم و فرهنگ / مشاوره

19- مونا بطوئی/ الزهرا/ روانشناسی تربیتی

44- زهره تشکری / علم و فرهنگ / روانشناسی بالینی

20- رویا انصاری / دانشگاه الزهرا / روانشناسی تربیتی

45- آزاده آزادی / خاتم / مشاوره

21- پگاه بصیری / الزهرا / روانشناسی بالینی

46- پریسا مهدی زاده / خاتم / مشاوره

22- فاطمه مقیسه/سراسری  شیراز/ روانشناسی بالینی

47- ثمین یزدی / خاتم / روانشناسی عمومی

23- نسترن زلف خانی /سراسری  سمنان / روانشناسی عمومی

48- آیدا دهقانی / غیرانتفاعی رفاه / روانشناسی عمومی

24- سحر نجفی /سراسری  سمنان / روانشناختی

49- معصومه میزبانی / غیرانتفاعی رفاه / مشاوره

25- احسان گلستانی/سراسری اردبیل/ روانشناسی بالینی

50- مهرانه اویارحسین / دانشگاه رفاه / مشاوره

51- معصومه رفیعی / غیر انتفاعی اصفهان/ مشاوره

78- آرش مهرکش/ پردیس بهشتی/ روانشناسی بالینی

52- احمد پور اکبر/ غیرانتفاعی یزد/ روانشناسی بالینی

79- شیما خاکپور/پردیس بهشتی/ روانشناسی بالینی

53- مریم مداح / غیرانتفاعی یزد/ روانشناسی بالینی

80- خدیجه بهزادی راد / پردیس علامه / مشاوره

54- محمد رشیدی / غیرانتفاعی یزد / روانشناسی کودکان استثنایی

81- مینا زرگری نژاد/پردیس علامه/مشاوره

55- ندا رضوی / غیر انتفاعی یزد / روانشناسی بالینی

82- زرگر / پردیس علامه / مشاوره

56- هنگامه ساقیها / ایوانکی غیر انتفاعی / روانشناسی عمومی

83- ریحانه ریحانی مقدم / پردیس خوارزمی / روانشناسی بالینی

57- مژگان کیانی ثابت / غیر انتفاعی قم / روانشناسی

84- غزل میرزایی / پردیس خوارزمی / روانشناسی عمومی

58- بیتا محسن پور/غیرانتفاعی قائمشهر/روانشناسی عمومی

85- آناهیتا ترکی / پردیس خوارزمی / روانشناسی بالینی

59- میترا تاجیک/غیرانتفاعی قائم شهر/روانشناسی عمومی

86- ثنا ربیعی / پردیس گیلان / روانشناسی عمومی

60- فاطمه حیدری شیرازی/مجازی بهشتی/روانشناسی تربیتی

87- پگاه بصیری / علوم تحقیقات / روانشناسی بالینی

61- زینب زارع شحنه / پیام نور تهران / روانشناسی عمومی

88- ثمین یزدی / علوم تحقیقات / روانشناسی عمومی

62- مینا غلامپور / پیام نور تهران / روانشناسی عمومی

89- مریم انصاری / علوم تحقیقات / روانشناسی تربیتی

63- سمانه سلامیان / پیام نور آمل / روانشناسی عمومی

90- پریسا مهدی زاده / علوم تحقیقات / مشاوره

64- نغمه عزیزیان/پیام نور مازندران/روانشناسی عمومی

91- زهرا شهنواز / علوم تحقیقات/ کودکان استثنایی

65- مریم عبدالهی/ پیام نور/ روانشناسی عمومی

92- مژگان قنبر جیدری/ علوم تحقیقات /مشاوره

66- فائزه معین فر/ پیام نور کیش/ روانشناسی عمومی

93- فرزانه مردانی/ علوم تحقیقات / مشاوره

67- کمال پور/ پیام نور گلستان / روانشناسی عمومی

94- محمد عماد شاه صفی/علوم تحقیقات/روانشناسی بالینی

68- پرنیان رافعی / پردیس تهران / روانشناسی بالینی

95- حنانه قضات / علوم تحقیقات/ روانشناسی تربیتی

69- خدیجه آزادی / پردیس دانشگاه تهران / روانشناسی تربیتی

96- مریم انصاری/ علوم تحقیقات / روانشناسی تربیتی

70- کیانی/ پردیس دانشگاه تهران / روانشناسی بالینی

78- آرش مهرکش/ پردیس بهشتی/ روانشناسی بالینی

71- نجیبه محمد قلی پور/پردیس دانشگاه تهران/ کودکان استثنایی

79- شیما خاکپور/پردیس بهشتی/ روانشناسی بالینی

72- فاطمه شاه حسینی / پردیس دانشگاه تهران/کودکان استثنایی

80- خدیجه بهزادی راد / پردیس علامه / مشاوره

73- نجمه شکرانی / پردیس بهشتی / روانشناسی عمومی

81- مینا زرگری نژاد/پردیس علامه/مشاوره

74- مریم انصاری/ پردیس بهشتی/ روانشناسی تربیتی

82- زرگر / پردیس علامه / مشاوره

75- بتول زواره ایی/ پردیس بهشتی/ روانشناسی بالینی

83- ریحانه ریحانی مقدم / پردیس خوارزمی / روانشناسی بالینی

76- حوریه کاظمی / پردیس بهشتی / روانشناسی بالینی

84- غزل میرزایی / پردیس خوارزمی / روانشناسی عمومی

77- یاسمن حسینی / پردیس بهشتی / مشاوره

85- آناهیتا ترکی / پردیس خوارزمی / روانشناسی بالینی

 

 

 

112- زهره تشکری/ تهران مرکز/ روانشناسی بالینی

86- ثنا ربیعی / پردیس گیلان / روانشناسی عمومی

113- خدیجه آزادی / تهران شمال / روانشناسی تربیتی

87- پگاه بصیری / علوم تحقیقات / روانشناسی بالینی

114- مینا غلامپور / تهران شمال / روانشناسی عمومی

88- ثمین یزدی / علوم تحقیقات / روانشناسی عمومی

115- فاطمه شاه حسینی/تهران شمال/روانشناسی تربیتی

89- مریم انصاری / علوم تحقیقات / روانشناسی تربیتی

116- فاطمه عطایی/ تهران شمال / روانشناسی تربیتی

90- پریسا مهدی زاده / علوم تحقیقات / مشاوره

117- فرناز کریم خانی/ تهران شمال/ مشاوره

91- زهرا شهنواز / علوم تحقیقات/ کودکان استثنایی

118- فروغ انصاری/ تهران شمال / مشاوره

92- مژگان قنبر جیدری/ علوم تحقیقات /مشاوره

119- معصومه میزبانی/ تهران شمال/ مشاوره

93- فرزانه مردانی/ علوم تحقیقات / مشاوره

120- اعظم زودخیزی / تهران شمال / روانشناسی شخصیت

94- محمد عماد شاه صفی/علوم تحقیقات/روانشناسی بالینی

121- میلاد تکسیبی/ تهران غرب/ روانشناسی بالینی

95- حنانه قضات / علوم تحقیقات/ روانشناسی تربیتی

122- بیداد/ تهران غرب/ روانشناسی عمومی

96- مریم انصاری/ علوم تحقیقات / روانشناسی تربیتی

123- فاطمه حسین مردی / تهران جنوب / مشاوره

97- فاطمه سرخه/ علوم تحقیقات/ مشاوره

124- محمد رشیدی / تهران جنوب / روانشناسی شخصیت

98- خدیجه بهزادی راد / تهران مرکز / مشاوره

125- ریحانه ریحانی مقدم / تهران جنوب / روانشناسی بالینی

99- امیر حسین نیک بخت / تهران مرکز / روانشناسی عمومی

126- نگار بهار شانجانی/ تهران جنوب/ روانشناسی عمومی

100- ساناز الوندی / تهران مرکز / کودکان استثنایی

127- زهرا نیکوصفت / تهران جنوب / روانشناسی بالینی

101- سارا شیخ حسنی / تهران مرکز / کودکان استثنایی

128- معصومه رفیعی / تهران جنوب / مشاوره

102- الهام موسوی کیانی/تهران مرکز/مشاوره

129- آناهیتا ترکی / تهران جنوب / روانشناسی بالینی

103- آرام کاظمی فر/ تهران مرکز/ روانشناسی عمومی

130- زهرا زبرجد / تهران جنوب / روانشناسی بالینی

104- حسین قاسمی / تهران مرکز / روانشناسی شخصیت

131- نیلوفر یاوری پناه/ تهران جنوب/ مشاوره

105- هانیه موجی / تهران مرکز/ روانشناسی بالینی

132- آزاده سهرابی / رودهن / روانشناسی عمومی

106- سحر نجفی / تهران مرکز / روانشناسی شخصیت

133- سروش سوری / رودهن / روانشناسی بالینی

107- فاطمه حیدری شیرازی/تهران مرکز/روانشناسی تربیتی

134- نجمه شکرانی / رودهن / روانشناسی بالینی

108- میترا بابازاده/ تهران مرکز / کودکان استثنایی

135- مهدیه نعمتی / رودهن / روانشناسی تربیتی

109- الهام زرگران/ تهران مرکز / روانشناسی شخصیت

136- زرگر / آزاد رودهن / مشاوره

110- آزاده آزادی / تهران مرکز / مشاوره

137- آمنه آذر مکان / رودهن / مشاوره

111- مهسا بیات/ تهران مرکز/ روانشناسی شخص

165- نادیا فیض/ آزاد اسلامشهر/ روانشناسی بالینی

138- راضیه ریاحی / آزاد رودهن / مشاوره

166- سمیرا سیامی /آزاد اسلامشهر / روانشناسی بالینی

139- حسن ساداتیان / آزاد رودهن/ مشاوره

167- سمیرا سیامی /آزاد اسلامشهر / روانشناسی بالینی

140- ریحانه شریفی/رودهن / روانشناسی بالینی

168- مریم عبدالهی/آزاد اسلامشهر/روانشناسی بالینی

141- زهرا خدایی/ رودهن/ روانشناسی بالینی

169- نجیبه محمد قلی پور /آزاد اسلامشهر / روانشناسی بالینی

142- بتول زواره ایی/ رودهن / روانشناسی بالینی

170- مریم عبدالهی/آزاد اسلامشهر/روانشناسی بالینی

143- فائزه معین فر/ رودهن / روانشناسی عمومی

171- فاطمه بیدار/ آزاد قم/ روانشناسی بالینی

144- مینا زرگری نژاد/ رودهن/مشاوره

172- بهناز ابراهیمی فرد / آزاد قم / مشاوره

145- بانو اعظم صابری / رودهن / روانشناسی بالینی

173- لیلا رحمتی / آزاد قم / روانشناسی عمومی

146-ثنا ربیعی / کرج / روانشناسی عمومی

174- نغمه عزیزیان/ آزاد قم / روانشناسی عمومی

147- سارا گلچوبیان/ کرج / روانشناسی عمومی

175- یسنا خلیلی/ آزاد قم/ روانشناسی بالینی

148- خاطره حاج عبدالحسینی / کرج/ روانشناسی بالینی

176- زهرا شفیعی/ آزاد قم/ روانشناسی عمومی

149- زینب کاظمی/ کرج / روانشناسی بالینی

177- کیانی/ آزاد قم / روانشناسی تربیتی

150- زینب زارع شحنه / کرج / روانشناسی بالینی

178- آقا ابویی/ قم/ روانشناسی تربیتی

151- زینب کاظنی / کرج / روانشناسی بالینی

179- قتاعت / آزاد آشتیان / روانشناسی شخصیت

152- پرنیان رافعی / علوم پزشکی تهران / روانشناسی بالینی

180- گلزار رضوی/ آزاد آشتیان / روانشناسی شخصیت

153- زهرا خوب بخت / آزاد آمل / روانشناسی عمومی

181- منیژه احمدی / آزاد آشتیان / روانشناسی بالینی

154- نسرین جمالی / آزاد آمل / روانشناسی عمومی

182- مینا هاشمی / آزاد آشتیان / روانشناسی شخصیت

155- کمال پور / آزاد شیراز/ روانشناسی عمومی

183- الهه عبدلی / آزاد آشتیان / روانشناسی بالینی

156- وفایی نژاد/ آزاد سمنان/ روانشناسی بالینی

184- طیبه سرلک / آزاد تفرش / روانشناسی عمومی

157- قروی/ آزاد سمنان/ علوم تربیتی

185- ملیحه علیجانی / آزاد تفرش / روانشناسی عمومی

158- سپیده کلانتریان فر/آزاد سمنان/ روانشناسی بالینی

186- گلی برات زاده / آزاد پزشکی تهران / روانشناسی تربیتی

159- غزل میرزایی / آزاد گرمسار / روانشناسی بالینی

187- پریا تورشیزی/ آزاد پزشکی تهران / روانشناسی بالینی

160- سمانه سلامیان / آزاد گرمسار / روانشناسی بالینی

188- مریم دهقانیان / آزاد ارسنجان / مشاوره

161- ملیکا افشار / آزاد گرمسار/ روانشناسی تربیتی

189- نیلوفر قربانی / آزاد کرمان / روانشناسی عمومی

162- آذین سلطانی/ آزاد گرمسار/ روانشناسی عمومی

190- سپیده قریشی / آزاد مرودشت / روانشناسی

163- شیما خسروی/ آزاد گرمسار/روانشناسی بالینی

191- افسانه واعظی / آزاد اردبیل / روانشناسی بالینی

164- ندا رضوی / آزاد اسلامشهر / روانشناسی بالینی

202- طیبه عباسی مفخمی/ تنکابن / روانشناسی بالینی

192- مریم مداح / آزاد تبریز / روانشناسی بالینی

203- اکرم عبدالهی /آزاد چالوس / روانشناسی بالینی

193- مژگان ولی جانی / آزاد خمین / مشاوره

204- نیلوفر خندانی/آزاد آیت الله آملی/روانشناسی بالینی

194- بیتا محسن پور/ آزاد ساری/ روانشناسی عمومی

205- فرانک رئیس دانایی/ شرق گلستان/ روانشناسی عمومی

195- احمد پور اکبر/ آزاد چالوس/ روانشماسی بالینی

206- شبنم روحی /آزاد تبریز / روانشناسی بالینی

196- معصومه مقامی/ آزاد ارومیه/ روانشناسی تربیتی

207- همایونی/ خمین/ مشاوره

197- بیتا کریمی/ آزاد بوئین زهرا/روانشناسی عمومی

208- زهرا پاک نهاد/ آزاد الکترونیک/ روانشناسی تربیتی

198- عبدالهی/ آزاد اردکان / مشاوره

209- حبیب کبیر خواه / آزاد واحد الکترونیک/علوم تربیتی

199- شاهنده پور/ آزاد میبد/ روانشناسی عمومی

210- اخوان / امارات / روانشناسی بالینی

200- الهام جوادی / تنکابن / مشاوره

211 و...

201- مهشید شاه آبادی /آزاد مرودشت / روانشناسی بالینی

 

 

 

 

 

 

 

ظرفیت رشته روانشناسی و مشاوره کارشناسی ارشد سال 96

 

نام دانشگاه یا موسسه آموزش عالی

عنوان رشته/ گرایش

نام دوره

ظرفیت

توضیحات

دانشگاه اردکان

روانشناسی عمومی

روزانه

11

-

 

دانشگاه ارومیه

روانشناسی عمومی

روزانه

16

-

 

دانشگاه الزهرا (س) - (ویژه خواهران)

روانشناسی عمومی

روزانه

9

-

فقط زن

دانشگاه بوعلی سینا - همدان

روانشناسی عمومی

روزانه

10

-

 

دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) - قزوین

روانشناسی عمومی

روزانه

15

-

 

دانشگاه تبریز

روانشناسی عمومی

روزانه

7

-

 

دانشگاه تهران

روانشناسی عمومی

روزانه

6

-

 

دانشگاه خلیج فارس - بوشهر

روانشناسی عمومی

روزانه

10

-

 

دانشگاه خوارزمی (محل تحصیل کرج)

روانشناسی عمومی

روزانه

10

-

 

دانشگاه رازی - کرمانشاه

روانشناسی عمومی

روزانه

7

-

 

دانشگاه زنجان

روانشناسی عمومی

روزانه

22

-

 

دانشگاه سلمان فارسی - کازرون

روانشناسی عمومی

روزانه

20

-

 

دانشگاه سمنان (محل تحصیل مهدی شهر)

روانشناسی عمومی

روزانه

-

15

 

دانشگاه سیستان و بلوچستان - زاهدان

روانشناسی عمومی

روزانه

15

-

 

دانشگاه شهید باهنر- کرمان

روانشناسی عمومی

روزانه

4

-

 

دانشگاه شهید بهشتی - تهران

روانشناسی عمومی

روزانه

5

-

 

دانشگاه شهید مدنی آذربایجان - تبریز

روانشناسی عمومی

روزانه

15

-

 

دانشگاه علامه طباطبایی - تهران

روانشناسی عمومی

روزانه

7

-

 

دانشگاه فردوسی مشهد

روانشناسی عمومی

روزانه

8

-

 

دانشگاه گیلان - رشت

روانشناسی عمومی

روزانه

15

-

 

دانشگاه لرستان - خرم آباد

روانشناسی عمومی

روزانه

10

-

 

دانشگاه محقق اردبیلی - اردبیل

روانشناسی عمومی

روزانه

10

-

 

دانشگاه ملایر

روانشناسی عمومی

روزانه

10

-

 

دانشگاه هرمزگان - بندر عباس

روانشناسی عمومی

روزانه

10

-

 

دانشگاه یزد

روانشناسی عمومی

روزانه

14

-

 

دانشگاه اردکان

روانشناسی عمومی

شبانه

10

-

 

دانشگاه الزهرا (س) - (ویژه خواهران)

روانشناسی عمومی

شبانه

4

-

فقط زن

دانشگاه بوعلی سینا - همدان

روانشناسی عمومی

شبانه

4

-

 

دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) - قزوین

روانشناسی عمومی

شبانه

-

1

 

دانشگاه تبریز

روانشناسی عمومی

شبانه

-

3

 

دانشگاه تهران

روانشناسی عمومی

شبانه

4

-

 

دانشگاه خلیج فارس - بوشهر

روانشناسی عمومی

شبانه

5

-

 

دانشگاه رازی - کرمانشاه

روانشناسی عمومی

شبانه

5

-

 

دانشگاه زنجان

روانشناسی عمومی

شبانه

2

-

 

دانشگاه سمنان (محل تحصیل مهدی شهر)

روانشناسی عمومی

شبانه

-

5

 

دانشگاه سیستان و بلوچستان - زاهدان

روانشناسی عمومی

شبانه

15

-

 

دانشگاه شهید باهنر- کرمان

روانشناسی عمومی

شبانه

4

-

 

دانشگاه شهید بهشتی - تهران

روانشناسی عمومی

شبانه

1

-

 

دانشگاه شهید مدنی آذربایجان - تبریز

روانشناسی عمومی

شبانه

5

-

 

دانشگاه علامه طباطبایی - تهران

روانشناسی عمومی

شبانه

6

-

 

دانشگاه فردوسی مشهد

روانشناسی عمومی

شبانه

5

-

 

دانشگاه گیلان - رشت

روانشناسی عمومی

شبانه

-

15

 

دانشگاه لرستان - خرم آباد

روانشناسی عمومی

شبانه

5

-

 

دانشگاه محقق اردبیلی - اردبیل

روانشناسی عمومی

شبانه

10

-

 

دانشگاه ملایر

روانشناسی عمومی

شبانه

-

9

 

دانشگاه هرمزگان - بندر عباس

روانشناسی عمومی

شبانه

2

-

 

دانشگاه یزد

روانشناسی عمومی

شبانه

9

-

 

دانشگاه تهران

روانشناسی عمومی

مجازی

40

-

آموزش محور

دانشگاه تبریز

روانشناسی عمومی

پردیس خودگردان

7

-

 

دانشگاه تهران (محل تحصیل پردیس خودگردان در جزیره کیش)

روانشناسی عمومی

پردیس خودگردان

15

-

 

دانشگاه خوارزمی (محل تحصیل پردیس خودگردان در کرج)

روانشناسی عمومی

پردیس خودگردان

10

-

 

دانشگاه سیستان و بلوچستان - زاهدان

روانشناسی عمومی

پردیس خودگردان

15

-

 

دانشگاه شهید بهشتی - تهران

روانشناسی عمومی

پردیس خودگردان

5

-

 

دانشگاه علامه طباطبایی - تهران

روانشناسی عمومی

پردیس خودگردان

7

-

 

دانشگاه گیلان - رشت

روانشناسی عمومی

پردیس خودگردان

12

-

 

دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی - مرکز بناب

روانشناسی عمومی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی - مرکز تبریز

روانشناسی عمومی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان آذربایجان غربی - مرکز مهاباد

روانشناسی عمومی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان اردبیل - مرکز اردبیل

روانشناسی عمومی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان اصفهان - مرکز زرین شهر

روانشناسی عمومی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان اصفهان - مرکز نجف آباد

روانشناسی عمومی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان اصفهان - واحد بهارستان

روانشناسی عمومی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان البرز - مرکز کرج

روانشناسی عمومی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان بوشهر - مرکز بین المللی عسلویه

روانشناسی عمومی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان تهران - تهران جنوب

روانشناسی عمومی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان تهران - مرکز اسلامشهر

روانشناسی عمومی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان تهران - مرکز پاکدشت

روانشناسی عمومی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان خراسان جنوبی - مرکز فردوس

روانشناسی عمومی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان خوزستان - واحد اندیمشک

روانشناسی عمومی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان سمنان - واحد گرمسار

روانشناسی عمومی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان فارس - مرکز شیراز

روانشناسی عمومی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان کرمان - مرکز بافت

روانشناسی عمومی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه - مرکز اسلام آباد غرب

روانشناسی عمومی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان گلستان - مرکز گرگان

روانشناسی عمومی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان گلستان - مرکز آستارا

روانشناسی عمومی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان گلستان - مرکز آستانه اشرفیه

روانشناسی عمومی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان مازندران - مرکز آمل

روانشناسی عمومی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان مازندران - مرکز بهشهر

روانشناسی عمومی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان مازندران - مرکز نوشهر

روانشناسی عمومی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان هرمزگان - مرکز بین المللی کیش

روانشناسی عمومی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان همدان - مرکز بین کبودر آهنگ

روانشناسی عمومی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان اصفهان - مرکز نطنز

روانشناسی اسلامی مثبت گرا

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان خراسان رضوی - مرکز گناباد

روانشناسی اسلامی مثبت گرا

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان خوزستان - مرکز اهواز

روانشناسی اسلامی مثبت گرا

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان سمنان - مرکز سمنان

روانشناسی اسلامی مثبت گرا

پیام نور

15

-

 

دانشگاه پیام نور استان لرستان - مرکز بروجرد

روانشناسی اسلامی مثبت گرا

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان مازندران - مرکز رامسر

روانشناسی اسلامی مثبت گرا

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان مازندران - مرکز ساری

روانشناسی اسلامی مثبت گرا

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان همدان - مرکز همدان

روانشناسی اسلامی مثبت گرا

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی - مرکز بناب

روانشناسی عمومی

مجازی پیام نور

40

-

آموزش محور

مؤسسه غیرانتفاعی ایوانکی

روانشناسی عمومی

غیرانتفاعی

20

-

 

مؤسسه غیرانتفاعی خاتم تهران

روانشناسی عمومی

غیرانتفاعی

15

-

 

مؤسسه غیرانتفاعی خیام - مشهد

روانشناسی عمومی

غیرانتفاعی

20

-

 

مؤسسه غیرانتفاعی رفاه - تهران (ویژه خواهران)

روانشناسی عمومی

غیرانتفاعی

20

-

فقط زن

مؤسسه غیرانتفاعی پارس رضوی - گناباد

روانشناسی عمومی

غیرانتفاعی

20

-

 

مؤسسه غیرانتفاعی حکمت رضوی - مشهد

روانشناسی عمومی

غیرانتفاعی

20

-

 

مؤسسه غیرانتفاعی شرق گلستان - گنبد کاووس

روانشناسی عمومی

غیرانتفاعی

20

-

 

مؤسسه غیرانتفاعی شمس- گنبد کاووس

روانشناسی عمومی

غیرانتفاعی

20

-

 

مؤسسه غیرانتفاعی فروردین - قائم شهر

روانشناسی عمومی

غیرانتفاعی

20

-

 

مؤسسه غیرانتفاعی کومش - سمنان

روانشناسی عمومی

غیرانتفاعی

20

-

 

مؤسسه غیرانتفاعی قرآن و حدیث

روانشناسی اسلامی مثبت گرا

غیرانتفاعی

10

-

محل تحصیل قم

مؤسسه غیرانتفاعی معارف قرآن و عترت (ع) - اصفهان

روانشناسی اسلامی مثبت گرا

غیرانتفاعی

15

-

فقط مرد

مؤسسه غیرانتفاعی معارف قرآن و عترت (ع) - اصفهان

روانشناسی اسلامی مثبت گرا

غیرانتفاعی

-

15

فقط زن

مؤسسه غیرانتفاعی استان آذربایجان شرقی - مرکز بناب

روانشناسی عمومی

غیرانتفاعی

40

-

آموزش محور

دانشگاه اصفهان

روانشناسی بالینی

روزانه

11

-

 

دانشگاه الزهرا (س) - (ویژه خواهران)

روانشناسی بالینی

روزانه

-

9

فقط زن

دانشگاه تبریز

روانشناسی بالینی

روزانه

7

-

 

دانشگاه نهران (محل تحصیل پردیس فارابی قم)

روانشناسی بالینی

روزانه

5

-

 

دانشگاه تهران

روانشناسی بالینی

روزانه

5

-

 

دانشگاه خوارزمی (محل تحصیل کرج)

روانشناسی بالینی

روزانه

10

-

 

دانشگاه سمنان (محل تحصیل مهدی شهر)

روانشناسی بالینی

روزانه

15

-

 

دانشگاه شاهد - تهران

روانشناسی بالینی

روزانه

6

-

 

دانشگاه شهید باهنر- کرمان

روانشناسی بالینی

روزانه

9

-

 

دانشگاه شهید بهشتی - تهران

روانشناسی بالینی

روزانه

6

-

 

دانشگاه شهید چمران - اهواز

روانشناسی بالینی

روزانه

6

-

 

دانشگاه شیراز

روانشناسی بالینی

روزانه

15

-

 

دانشگاه علامه طباطبایی - تهران

روانشناسی بالینی

روزانه

7

-

 

دانشگاه فردوسی مشهد

روانشناسی بالینی

روزانه

8

-

 

دانشگاه کردستان - سنندج

روانشناسی بالینی

روزانه

14

-

 

دانشگاه محقق اردبیلی - اردبیل

روانشناسی بالینی

روزانه

10

-

 

دانشگاه شهید بهشتی - تهران

روانشناسی بالینی گرایش خانواده

روزانه

8

-

 

دانشگاه تبریز

روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

روزانه

7

-

 

دانشگاه شهید بهشتی - تهران

روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

روزانه

6

-

 

دانشگاه اصفهان

روانشناسی بالینی

شبانه

4

-

 

دانشگاه الزهرا (س) - (ویژه خواهران)

روانشناسی بالینی

شبانه

-

4

فقط زن

دانشگاه تبریز

روانشناسی بالینی

شبانه

5

-

 

دانشگاه تهران (محل تحصیل پردیس فارابی قم)

روانشناسی بالینی

شبانه

5

-

 

دانشگاه تهران

روانشناسی بالینی

شبانه

5

-

 

دانشگاه سمنان (محل تحصیل مهدی شهر)

روانشناسی بالینی

شبانه

5

-

 

دانشگاه شاهد - تهران

روانشناسی بالینی

شبانه

4

-

 

دانشگاه شهید باهنر- کرمان

روانشناسی بالینی

شبانه

9

-

 

دانشگاه شهید بهشتی - تهران

روانشناسی بالینی

شبانه

2

-

 

دانشگاه علامه طباطبایی - تهران

روانشناسی بالینی

شبانه

6

-

 

دانشگاه فردوسی مشهد

روانشناسی بالینی

شبانه

5

-

 

دانشگاه محقق اردبیلی - اردبیل

روانشناسی بالینی

شبانه

10

-

 

دانشگاه شهید بهشتی- تهران

روانشناسی بالینی گرایش خانواده

شبانه

3

-

 

دانشگاه تبریز

روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

شبانه

5

-

 

دانشگاه شهید بهشتی - تهران

روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

شبانه

2

-

 

دانشگاه اصفهان

روانشناسی بالینی

پردیس خودگردان

3

-

 

دانشگاه تبریز

روانشناسی بالینی

پردیس خودگردان

7

-

 

دانشگاه تهران (محل تحصیل پردیس خودگردان )

روانشناسی بالینی

پردیس خودگردان

5

-

 

دانشگاه خوارزمی ( محل تحصیل پردیس خودگردان در کرج)

روانشناسی بالینی

پردیس خودگردان

10

-

 

دانشگاه شهید چمران - اهواز

روانشناسی بالینی

پردیس خودگردان

4

-

محل تحصیل پردیس خودگردان دانشگاه

دانشگاه شیراز

روانشناسی بالینی

پردیس خودگردان

15

-

محل تحصیل پردیس خودگردان دانشگاه

دانشگاه فردوسی مشهد

روانشناسی بالینی

پردیس خودگردان

4

-

محل تحصیل پردیس خودگردان دانشگاه

دانشگاه شهید بهشتی- تهران

روانشناسی بالینی گرایش خانواده

پردیس خودگردان

8

-

محل تحصیل پردیس خودگردان دانشگاه

دانشگاه تبریز

روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

پردیس خودگردان

7

-

محل تحصیل پردیس خودگردان دانشگاه

دانشگاه شهید بهشتی- تهران

روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

پردیس خودگردان

6

-

محل تحصیل پردیس خودگردان دانشگاه

دانشگاه پیام نور استان تهران - تهران جنوب

روانشناسی بالینی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان بوشهر - تهران بوشهر

روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

پیام نور

20

-

 

مؤسسه غیرانتفاعی علم و فرهنگ - تهران

روانشناسی بالینی گرایش خانواده

غیرانتفاعی

20

-

 

مؤسسه غیرانتفاعی علم و هنر - یزد (محل تحصیل واحد اشکذر)

روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

غیرانتفاعی

20

-

 

دانشگاه علامه طباطبایی - تهران

سنجش و اندازه گیری (روانسنجی)

روزانه

14

-

 

دانشگاه علامه طباطبایی - تهران

سنجش و اندازه گیری (روانسنجی)

شبانه

13

-

 

دانشگاه اصفهان

روانشناسی صنعتی و سازمانی

روزانه

4

-

 

دانشگاه شهید بهشتی - تهران

روانشناسی صنعتی و سازمانی

روزانه

3

-

 

دانشگاه شهید چمران - اهواز

روانشناسی صنعتی و سازمانی

روزانه

10

-

 

دانشگاه علامه طباطبایی - تهران

روانشناسی صنعتی و سازمانی

روزانه

6

-

 

دانشگاه اصفهان

روانشناسی صنعتی و سازمانی

شبانه

2

-

 

دانشگاه شهید بهشتی - تهران

روانشناسی صنعتی و سازمانی

شبانه

3

-

 

دانشگاه شهید چمران - اهواز

روانشناسی صنعتی و سازمانی

شبانه

2

-

 

دانشگاه علامه طباطبایی - تهران

روانشناسی صنعتی و سازمانی

شبانه

5

-

 

دانشگاه اصفهان

روانشناسی صنعتی و سازمانی

پردیس خودگردان

2

-

محل تحصیل پردیس خودگردان دانشگاه

دانشگاه شهید بهشتی - تهران

روانشناسی صنعتی و سازمانی

پردیس خودگردان

3

-

محل تحصیل پردیس خودگردان دانشگاه

دانشگاه شهید چمران - اهواز

روانشناسی صنعتی و سازمانی

پردیس خودگردان

5

-

محل تحصیل پردیس خودگردان دانشگاه

دانشگاه اصفهان

روان شناسی و آموزش کودکان استثنایی

روزانه

6

-

 

دانشگاه تهران

روان شناسی و آموزش کودکان استثنایی

روزانه

10

-

 

دانشگاه شهید مدنی آذربایجان - تبریز

روان شناسی و آموزش کودکان استثنایی

روزانه

7

-

 

دانشگاه شیراز

روان شناسی و آموزش کودکان استثنایی

روزانه

20

-

 

دانشگاه علامه طباطبایی - تهران

روان شناسی و آموزش کودکان استثنایی

روزانه

14

-

 

دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی - تهران

روان شناسی و آموزش کودکان استثنایی

روزانه

8

-

 

دانشگاه گیلان - رشت

روان شناسی و آموزش کودکان استثنایی

روزانه

15

-

 

دانشگاه محقق اردبیلی - اردبیل

روان شناسی و آموزش کودکان استثنایی

روزانه

10

-

 

دانشگاه اصفهان

روان شناسی و آموزش کودکان استثنایی

شبانه

3

-

 

دانشگاه تهران

روان شناسی و آموزش کودکان استثنایی

شبانه

5

-

 

دانشگاه شهید مدنی آذربایجان - تبریز

روان شناسی و آموزش کودکان استثنایی

شبانه

2

-

 

دانشگاه علامه طباطبایی - تهران

روان شناسی و آموزش کودکان استثنایی

شبانه

12

-

 

دانشگاه گیلان - رشت

روان شناسی و آموزش کودکان استثنایی

شبانه

-

15

 

دانشگاه محقق اردبیلی - اردبیل

روان شناسی و آموزش کودکان استثنایی

شبانه

10

-

 

دانشگاه تهران (محل تحصیل پردیس خودگردان کرج)

روان شناسی و آموزش کودکان استثنایی

پردیس خودگردان

10

-

 

دانشگاه شیراز

روان شناسی و آموزش کودکان استثنایی

پردیس خودگردان

5

-

محل تحصیل پردیس خودگردان دانشگاه

دانشگاه علامه طباطبایی - تهران

روان شناسی و آموزش کودکان استثنایی

پردیس خودگردان

10

-

محل تحصیل پردیس خودگردان دانشگاه

دانشگاه پیام نور استان اردبیل - مرکز اردبیل

روان شناسی و آموزش کودکان استثنایی

پیام نور

20

 

 

دانشگاه ارومیه

روان شناسی تربیتی

روزانه

16

 

 

دانشگاه الزهرا (س) - (ویژه خواهران)

روان شناسی تربیتی

روزانه

-

15

فقط زن

دانشگاه بوعلی سینا - همدان

روان شناسی تربیتی

روزانه

9

-

 

دانشگاه بیرجند

روان شناسی تربیتی

روزانه

20

-

 

دانشگاه تبریز

روان شناسی تربیتی

روزانه

12

-

 

دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی - تهران

روان شناسی تربیتی

روزانه

10

-

ویژه فرهنگیان رسمی یا پیمانی آموزش و پرورش

دانشگاه تهران

روان شناسی تربیتی

روزانه

6

-

 

دانشگاه خلیج فارس - بوشهر

روان شناسی تربیتی

روزانه

9

-

 

دانشگاه خوارزمی (محل تحصیل کرج)

روان شناسی تربیتی

روزانه

10

-

 

دانشگاه سمنان (محل تحصیل مهدی شهر)

روان شناسی تربیتی

روزانه

15

-

 

دانشگاه سیستان و بلوچستان - زاهدان

روان شناسی تربیتی

روزانه

-

10

 

دانشگاه شهید باهنر- کرمان

روان شناسی تربیتی

روزانه

5

-

 

دانشگاه شهید بهشتی - تهران

روان شناسی تربیتی

روزانه

6

-

 

دانشگاه شهید چمران - اهواز

روان شناسی تربیتی

روزانه

8

-

 

دانشگاه شهید مدنی آذربایجان - تبریز

روان شناسی تربیتی

روزانه

11

-

 

دانشگاه شیراز

روان شناسی تربیتی

روزانه

10

-

 

دانشگاه علامه طباطبایی - تهران

روان شناسی تربیتی

روزانه

14

-

 

دانشگاه فردوسی مشهد

روان شناسی تربیتی

روزانه

5

-

 

دانشگاه قم

روان شناسی تربیتی

روزانه

11

-

فقط زن

دانشگاه قم

روان شناسی تربیتی

روزانه

11

-

فقط مرد

دانشگاه کاشان

روان شناسی تربیتی

روزانه

6

-

فقط زن - محل تحصیل واحد خواهران خ طالقانی

دانشگاه کاشان

روان شناسی تربیتی

روزانه

7

-

 

دانشگاه لرستان - خرم آباد

روان شناسی تربیتی

روزانه

5

-

 

دانشگاه مازندران - بابلسر

روان شناسی تربیتی

روزانه

8

-

 

دانشگاه محقق اردبیلی - اردبیل

روان شناسی تربیتی

روزانه

5

-

 

دانشگاه یاسوج

روان شناسی تربیتی

روزانه

15

-

 

دانشگاه یزد

روان شناسی تربیتی

روزانه

9

-

 

دانشگاه فرهنگیان - پردیس نسیبه تهران

روان شناسی تربیتی

روزانه

10

-

 

دانشگاه الزهرا (س) - (ویژه خواهران)

روان شناسی تربیتی

شبانه

6

-

 

دانشگاه بوعلی سینا - همدان

روان شناسی تربیتی

شبانه

5

-

 

دانشگاه بیرجند

روان شناسی تربیتی

شبانه

4

-

 

دانشگاه تبریز

روان شناسی تربیتی

شبانه

8

-

 

دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی - تهران

روان شناسی تربیتی

شبانه

10

-

 

دانشگاه تهران

روان شناسی تربیتی

شبانه

4

-

 

دانشگاه خلیج فارس - بوشهر

روان شناسی تربیتی

شبانه

5

-

 

دانشگاه سمنان (محل تحصیل مهدی شهر)

روان شناسی تربیتی

شبانه

5

-

 

دانشگاه سیستان و بلوچستان - زاهدان

روان شناسی تربیتی

شبانه

-

5

 

دانشگاه شهید باهنر- کرمان

روان شناسی تربیتی

شبانه

5

-

 

دانشگاه شهید بهشتی - تهران

روان شناسی تربیتی

شبانه

2

-

 

دانشگاه شهید چمران - اهواز

روان شناسی تربیتی

شبانه

2

-

 

دانشگاه شهید مدنی آذربایجان - تبریز

روان شناسی تربیتی

شبانه

3

-

 

دانشگاه علامه طباطبایی - تهران

روان شناسی تربیتی

شبانه

12

-

 

دانشگاه فردوسی مشهد

روان شناسی تربیتی

شبانه

4

-

 

دانشگاه قم

روان شناسی تربیتی

شبانه

5

-

 

دانشگاه قم

روان شناسی تربیتی

شبانه

5

-

 

دانشگاه کاشان

روان شناسی تربیتی

شبانه

3

-

 

دانشگاه کاشان

روان شناسی تربیتی

شبانه

4

-

 

دانشگاه لرستان - خرم آباد

روان شناسی تربیتی

شبانه

5

-

 

دانشگاه مازندران - بابلسر

روان شناسی تربیتی

شبانه

4

-

 

دانشگاه محقق اردبیلی - اردبیل

روان شناسی تربیتی

شبانه

5

-

 

دانشگاه یاسوج

روان شناسی تربیتی

شبانه

5

-

 

دانشگاه یزد

روان شناسی تربیتی

شبانه

6

-

 

دانشگاه تهران

روان شناسی تربیتی

مجازی

40

-

آموزش محور

دانشگاه شهید بهشتی - تهران

روان شناسی تربیتی

مجازی

40

-

آموزش محور

دانشگاه تبریز

روان شناسی تربیتی

پردیس خودگردان

11

-

محل تحصیل پردیس خودگردان دانشگاه

دانشگاه تهران (محل تحصیل پردیس خودگردان در جزیره کیش)

روان شناسی تربیتی

پردیس خودگردان

15

-

 

دانشگاه خوارزمی (محل تحصیل پردیس خودگردان در کرج)

روان شناسی تربیتی

پردیس خودگردان

10

-

 

دانشگاه شهید بهشتی - تهران

روان شناسی تربیتی

پردیس خودگردان

6

-

محل تحصیل پردیس خودگردان دانشگاه

دانشگاه شهید چمران - اهواز

روان شناسی تربیتی

پردیس خودگردان

5

-

محل تحصیل پردیس خودگردان دانشگاه

دانشگاه شیراز

روان شناسی تربیتی

پردیس خودگردان

10

-

محل تحصیل پردیس خودگردان دانشگاه

دانشگاه علامه طباطبایی - تهران

روان شناسی تربیتی

پردیس خودگردان

10

-

محل تحصیل پردیس خودگردان دانشگاه

دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی - مرکز تبریز

روان شناسی تربیتی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان آذربایجان غربی - مرکز مهاباد

روان شناسی تربیتی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان اصفهان - مرکز اصفهان

روان شناسی تربیتی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان اصفهان - مرکز گلپایگان

روان شناسی تربیتی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان اصفهان - مرکز نطنز

روان شناسی تربیتی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان اصفهان - مرکز مبارکه

روان شناسی تربیتی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان بوشهر - مرکز بوشهر

روان شناسی تربیتی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان تهران - تهران جنوب

روان شناسی تربیتی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان تهران - مرکز ورامین

روان شناسی تربیتی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان خراسان جنوبی - مرکز بیرجند

روان شناسی تربیتی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان خراسان رضوی - مرکز تربت حیدریه

روان شناسی تربیتی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان خوزستان - مرکز بهبهان

روان شناسی تربیتی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان سمنان - مرکز سمنان

روان شناسی تربیتی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان فارس - مرکز خرامه

روان شناسی تربیتی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان کردستان - مرکز سنندج

روان شناسی تربیتی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه - مرکز جوانرود

روان شناسی تربیتی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویر احمد - مرکز یاسوج

روان شناسی تربیتی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان همدان - مرکز کبودر آهنگ

روان شناسی تربیتی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان همدان - مرکز همدان

روان شناسی تربیتی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان یزد - مرکز تفت

روان شناسی تربیتی

پیام نور

20

-

 

موسسه غیر انتفاعی ادیب مازندران - ساری

روان شناسی تربیتی

غیرانتفاعی

20

-

 

موسسه غیر انتفاعی چرخ نیلو فری آذربایجان - تبریز

روان شناسی تربیتی

غیرانتفاعی

20

-

 

موسسه غیر انتفاعی کاویان - مشهد

روان شناسی تربیتی

غیرانتفاعی

20

-

 

دانشگاه شهید بهشتی - تهران

روان شناسی تربیتی

مجازی ویژه شاغلین

40

-

آموزش محور

دانشگاه اردکان

مشاوره گرایش مشاوره مدرسه

روزانه

11

-

 

دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی - تهران

مشاوره گرایش مشاوره مدرسه

روزانه

6

-

 

دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی - تهران

مشاوره گرایش مشاوره مدرسه

روزانه

6

-

ویژه فرهنگیان رسمی یا پیمانی آموزش و پرورش

دانشگاه تهران

مشاوره گرایش مشاوره مدرسه

روزانه

6

-

 

دانشگاه رازی - کرمانشاه

مشاوره گرایش مشاوره مدرسه

روزانه

3

-

 

دانشگاه شهید بهشتی - تهران

مشاوره گرایش مشاوره مدرسه

روزانه

6

-

 

دانشگاه شهید چمران - اهواز

مشاوره گرایش مشاوره مدرسه

روزانه

6

-

 

دانشگاه علامه طباطبایی - تهران

مشاوره گرایش مشاوره مدرسه

روزانه

12

-

 

دانشگاه کردستان - سنندج

مشاوره گرایش مشاوره مدرسه

روزانه

4

-

 

دانشگاه محقق اردبیلی - اردبیل

مشاوره گرایش مشاوره مدرسه

روزانه

5

-

 

دانشگاه اصفهان

مشاوره گرایش مشاوره شغلی

روزانه

4

-

 

دانشگاه رازی - کرمانشاه

مشاوره گرایش مشاوره شغلی

روزانه

4

-

 

دانشگاه علامه طباطبایی - تهران

مشاوره گرایش مشاوره شغلی

روزانه

12

-

 

دانشگاه محقق اردبیلی - اردبیل

مشاوره گرایش مشاوره شغلی

روزانه

5

-

 

دانشگاه اردکان

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

روزانه

11

-

 

دانشگاه اصفهان

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

روزانه

5

-

 

دانشگاه الزهرا (س) - (ویژه خواهران)

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

روزانه

10

-

فقط زن

دانشگاه بجنورد

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

روزانه

10

-

 

دانشگاه تهران

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

روزانه

6

-

 

دانشگاه خوارزمی (محل تحصیل کرج)

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

روزانه

10

-

 

دانشگاه رازی - کرمانشاه

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

روزانه

3

-

 

دانشگاه شهید باهنر- کرمان

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

روزانه

5

-

 

دانشگاه شهید بهشتی - تهران

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

روزانه

6

-

 

دانشگاه شهید چمران - اهواز

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

روزانه

8

-

 

دانشگاه علامه طباطبایی - تهران

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

روزانه

12

-

 

دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی - تهران

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

روزانه

6

-

 

دانشگاه فردوسی مشهد

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

روزانه

8

-

 

دانشگاه کردستان - سنندج

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

روزانه

12

-

 

دانشگاه گیلان - رشت

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

روزانه

12

-

 

دانشگاه محقق اردبیلی - اردبیل

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

روزانه

5

-

 

دانشگاه هرمزگان - بندر عباس

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

روزانه

10

-

 

دانشگاه اصفهان

مشاوره گرایش مشاوره توانبخشی

روزانه

4

-

 

دانشگاه رازی - کرمانشاه

مشاوره گرایش مشاوره توانبخشی

روزانه

4

-

 

دانشگاه شهید بهشتی - تهران

مشاوره گرایش مشاوره توانبخشی

روزانه

5

-

 

دانشگاه علامه طباطبایی - تهران

مشاوره گرایش مشاوره توانبخشی

روزانه

12

-

 

دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی - تهران

مشاوره گرایش مشاوره توانبخشی

روزانه

6

-

 

دانشگاه محقق اردبیلی - اردبیل

مشاوره گرایش مشاوره توانبخشی

روزانه

5

-

 

دانشگاه اردکان

مشاوره گرایش مشاوره مدرسه

شبانه

10

-

 

دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی - تهران

مشاوره گرایش مشاوره مدرسه

شبانه

6

-

 

دانشگاه تهران

مشاوره گرایش مشاوره مدرسه

شبانه

4

-

 

دانشگاه رازی - کرمانشاه

مشاوره گرایش مشاوره مدرسه

شبانه

1

-

 

دانشگاه شهید بهشتی - تهران

مشاوره گرایش مشاوره مدرسه

شبانه

2

-

 

دانشگاه شهید چمران - اهواز

مشاوره گرایش مشاوره مدرسه

شبانه

2

-

 

دانشگاه علامه طباطبایی - تهران

مشاوره گرایش مشاوره مدرسه

شبانه

10

-

 

دانشگاه محقق اردبیلی - اردبیل

مشاوره گرایش مشاوره مدرسه

شبانه

5

-

 

دانشگاه اصفهان

مشاوره گرایش مشاوره شغلی

شبانه

2

-

 

دانشگاه رازی - کرمانشاه

مشاوره گرایش مشاوره شغلی

شبانه

1

-

 

دانشگاه علامه طباطبایی - تهران

مشاوره گرایش مشاوره شغلی

شبانه

10

-

 

دانشگاه محقق اردبیلی - اردبیل

مشاوره گرایش مشاوره شغلی

شبانه

5

-

 

دانشگاه اردکان

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

شبانه

10

-

 

دانشگاه اصفهان

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

شبانه

2

-

 

دانشگاه الزهرا (س) - (ویژه خواهران)

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

شبانه

4

-

فقط زن

دانشگاه تهران

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

شبانه

4

-

 

دانشگاه رازی - کرمانشاه

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

شبانه

1

-

 

دانشگاه شهید باهنر- کرمان

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

شبانه

5

-

 

دانشگاه شهید بهشتی - تهران

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

شبانه

2

-

 

دانشگاه شهید چمران - اهواز

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

شبانه

2

-

 

دانشگاه علامه طباطبایی - تهران

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

شبانه

10

-

 

دانشگاه فردوسی مشهد

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

شبانه

5

-

 

دانشگاه محقق اردبیلی - اردبیل

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

شبانه

5

-

 

دانشگاه هرمزگان - بندر عباس

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

شبانه

2

-

 

دانشگاه اصفهان

مشاوره گرایش مشاوره توانبخشی

شبانه

3

-

 

دانشگاه رازی - کرمانشاه

مشاوره گرایش مشاوره توانبخشی

شبانه

1

-

 

دانشگاه شهید بهشتی - تهران

مشاوره گرایش مشاوره توانبخشی

شبانه

1

-

 

دانشگاه علامه طباطبایی - تهران

مشاوره گرایش مشاوره توانبخشی

شبانه

11

-

 

دانشگاه محقق اردبیلی - اردبیل

مشاوره گرایش مشاوره توانبخشی

شبانه

5

-

 

دانشگاه اصفهان

مشاوره گرایش مشاوره شغلی

پردیس خودگردان

4

-

محل تحصیل پردیس خودگردان دانشگاه

دانشگاه خوارزمی (محل تحصیل پردیس خودگردان کرج)

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

پردیس خودگردان

10

-

 

دانشگاه علامه طباطبایی - تهران

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

پردیس خودگردان

-

12

محل تحصیل پردیس خودگردان دانشگاه

دانشگاه کردستان - سنندج

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

پردیس خودگردان

12

-

محل تحصیل پردیس خودگردان دانشگاه

دانشگاه هرمزگان - بندر عباس (محل تحصیل پردیس خودگردان قشم)

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

پردیس خودگردان

10

-

 

دانشگاه شهید بهشتی - تهران

مشاوره گرایش مشاوره توانبخشی

پردیس خودگردان

1

-

محل تحصیل پردیس خودگردان دانشگاه

دانشگاه پیام نور استان اصفهان - مرکز اصفهان

مشاوره گرایش مشاوره مدرسه

پیام نور

15

-

 

دانشگاه پیام نور استان سمنان - مرکز سمنان

مشاوره گرایش مشاوره مدرسه

پیام نور

10

-

 

دانشگاه پیام نور استان قزوین - مرکز قزوین

مشاوره گرایش مشاوره مدرسه

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان اصفهان - مرکز اصفهان

مشاوره گرایش مشاوره شغلی

پیام نور

15

-

 

دانشگاه پیام نور استان سمنان - مرکز سمنان

مشاوره گرایش مشاوره شغلی

پیام نور

10

-

 

دانشگاه پیام نور استان قزوین - مرکز قزوین

مشاوره گرایش مشاوره شغلی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان اصفهان - مرکز اصفهان

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

پیام نور

15

-

 

دانشگاه پیام نور استان سمنان - مرکز سمنان

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

پیام نور

10

-

 

دانشگاه پیام نور استان قزوین - مرکز قزوین

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان مازندران - مرکز ساری

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

پیام نور

20

-

 

دانشگاه پیام نور استان اصفهان - مرکز اصفهان

مشاوره گرایش مشاوره توانبخشی

پیام نور

15

-

 

دانشگاه پیام نور استان سمنان - مرکز سمنان

مشاوره گرایش مشاوره توانبخشی

پیام نور

10

-

 

دانشگاه پیام نور استان قزوین - مرکز قزوین

مشاوره گرایش مشاوره توانبخشی

پیام نور

20

-

 

دانشگاه غیر انتفاعی خاتم - تهران

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

غیرانتفاعی

15

-

 

دانشگاه غیر انتفاعی رفاه - تهران (ویژه خواهران)

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

غیرانتفاعی

20

-

فقط زن

دانشگاه غیر انتفاعی المهدی مهر - اصفهان (ویژه خواهران)

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

غیرانتفاعی

20

-

فقط زن

دانشگاه غیر انتفاعی صفاهان - اصفهان

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

غیرانتفاعی

20

-

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 
  Text Box: گروه آموزشی دکتر ســــورانی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@   a   r   s   h   a   d   r   a   v   a   n   s   h   e   n   a   s   i   i

اطلاعات تماس

88901622 -021 ، 88917446 -021

infoebneyamin@yahoo.com

میدان فاطمی(جهاد) - خیابان جویبار کوچه میر هادی شرقی - پلاک 22

88917449 -021

گالری تصاویر
© کلیه ی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به موسسه آموزش عالی آزاد ابن یمین می باشد